Grafika ktorú robím sa nemusí vzťahovať len na mnou nafotené produkty. Taktiež je možné urobiť akúkoľvek reklamu či banner z Vašich, alebo verejných fotografií. Pri takejto reklame sa zvyknú využívať moje fotky ako doplnok či pozadie produktov.

Karta grafiky je stále vo výstavbe, preto prosím ospravedlňte drobný nekomfort.

 

PRODUKY - REKLAMA

Máte nový e-shop, krmivo, veľa krásnych obojkov či veselých hračiek? V takom prípade je reklama tým ideálnym riešením, pre ich prezentáciu! Reklama je na rozdiel od banneru často oveľa väčšia, čím je vhodná pre sociálne siete, alebo printovú podobu = tlač v časopisoch, novinách, billboardy a pod. Venujem sa predovšetkým 2 typom reklamy. Prvý je najvyužívanejší, kde moja fotografia dopĺňa fotky konkrétnych produktov (ako je na obrázku napr. Canagan, Carnilove, Belcando, Biogance), ktoré dostanem ako podklady od firmy/výrobcu. Druhým typom je reklama, ktorá je kompletne vyskladaná z mojich fotografií (ako sú napr. obojky, alebo kamene, ktoré som fotila v ateliéri). Okrem toho je po dohode možné vytvoriť reklamu na billboard, polep auta, zástavy na obchodoch, potlač hrnčekov a fúru ďalšieho :)


 

PRODUKTY - BANNERY

Bannery sú skvelým vstupom pre každý web. Jedná sa zväčša o menšie reklamy akéhokoľvek tvaru (podľa potrieb daného webu), ktoré zahŕňajú produkty, alebo služby danej firmy. Môžu obsahovať fotografie produktov, informácie o novinkách, či prebiehajúcich akciách. Tvorbe takýchto bannerov som sa intenzívne venovala 6 rokov. Ak budete mať akúkoľvek predstavu alebo nápad, neváhajte ma kontaktovať. Riadim sa heslom, že nič nie je nemožné a čo je krajšie pre prezentáciu svojej práce, ako dobrá reklama s ešte lepšou fotkou ;) Samozrejme fotky nemusia byť z mojej tvorby. Môžu byť Vaše vlastné, stiahnuté z internetu, alebo poskytnuté výrobcom.

[8]

 

CHOVATEĽSKÁ GRAFIKA

Tento typ grafiky je prioritne určený pre chovateľov/majiteľov krycích psov, kde sa uvádzajú všetky zdravotné vyšetrenia, výstavné a športové úspechy, info o rodičoch psa a samozrejme kontakt na majiteľa/chovateľa. Okrem toho tvorím aj reklamu pre plánované vrhy, kde sú predovšetkým údaje o chovateľovi a rodičoch šteniat (robím dvojaké: s rodokmeňom, alebo bez neho). Ani jedna grafika nie je - podobne ako reklama či banner - podmienená mojimi fotkami. Pokiaľ by ste však mali záujem aj o špeciálne fotenie k takémuto letáčiku, je možné objednať si špeciálny "Prezentačný balíček" na mojom foto webe (prvé 3 letáčiky obsahujú výhradne fotky odo mňa, práve zo spomínaného balíčku).

 

LOGÁ

- vo výstavbe -

 

Na ukážku som priložila len pár grafík. Viac ich nájdete v mojom malom portfóliu TU.